Sastav Muse najavio je turneju po Velikoj Britaniji i ostatku Evrope kasnije ove godine. Trio će se otisnuti na put kako bi promovisali deseto studijsko izdanje The Wow! Signal koje bi trebalo da bude objavljeno 26. juna.
Nakon njihove severnoameričke turneje sa bendom Bloc Party i drugima ovog leta, predstojeći deo turneje po Velikoj Britaniji počeće sa dva nastupa u mančesterskoj Co-op Live areni 12. i 13. novembra. Matt Bellamy i ekipa će zatim održati dva velika koncerta u O2 areni u Londonu 15. i 16. novembra.
Odatle, Muse će se uputiti ka Evropi, gde će tokom ostatka meseca i početkom decembra nastupati u arenama u Berlinu, Milanu, Diseldorfu, Parizu, Amsterdamu, Monpeljeu i Cirihu.
Ulaznice će biti u opštoj prodaji od 10 časova po lokalnom vremenu sledećeg petka (19. juna) – moći ćete da ih kupite ovde (UK) i ovde (Evropa). Alternativno, fanovi mogu da pristupe pretprodaji u isto vreme u sredu (17. juna) tako što će se prijaviti ovde.
